WordPress Hero

Dedikované servery nejen v Polsku, ale i v dalších lokacích – to je BlueServers.com

Datum: 1.12.2021 Autor: Josef Nudera

Dedikované servery Blueservers.com
Zdroj: Unsplash.com

Znáte BlueServers.com? O koho se jedná?

Pro provoz webových stránek nebo herních serverů v zahraničí je potřeba využívat dedikovaných serverů. Najít kvalitní dedikovaný server využívající nejmodernější technologie nemusí být úplně lehké, ale právě jste ho našli. Blueservers.com je jeden z mladých poskytovatelů těchto serverů v řadě lokací. Jedná se především o Polsko, Hong Kong, Velkou Británii, Kypr nebo Estonsko.


Blueservers logo

Rozhodnout se pro virtuální nebo dedikovaný server v zahraničí? Dedikovaný!

V případě, že chcete ušetřit, nejspíše budete chtít sáhnout po variantě virtuálního serveru. To se vám ale nakonec nemusí vyplatit. Tyto virtuální servery jsou poměrně pomalé, nespolehlivé, neposkytují servisní podporu a při provozování her se může celá aplikace nebo web pořádně sekat. Dedikovaný server je oproti tomu s plnou servisní podporou, vysokým výkonem a velmi vysokou spolehlivostí. Nejen pro herní servery je to nejlepší možná varianta.

Proč umístit herní server v zahraničí, i když podnikáte z České republiky?

Dedikované servery v zahraničí se dají skvěle využít jako herní servery. Při hraní her je potřeba stahovat velkou porci dat a roli hraje rychlost. Ve hrách není prostor na zasekávání a čekání, než se k vám data dostanou. Pokud jsou vaši hráči převážně v konkrétní zahraničí lokaci, využijte na tomto místě dedikovaného serveru. Navíc můžete chtít testovat nové funkce, zvýšit nebo snížit kapacitu, což je díky BlueServers.com jednoduché.


Blueservers lokality
Blueservers.com poskytuje své služby v 6ti geo lokalitách.

Hledáte dedikovaný server v Polsku?

Nabídka BlueServers.com obsahuje vedle několika dalších destinací i Polsko. Na polských dedikovaných serverech funguje plná servisní podpora, vše je velmi jednoduché a nemusíte mít strach o svá data.

Co je předností dedikovaných serverů v Polsku od BlueServers.com?

Bezpečnost dat je na prvním místě

Pro fungování vašeho webu, aplikace nebo herního serveru, budete chtít mít především v bezpečí svá data. Dedikované servery v Polsku si zakládají na spolehlivosti a ochraně dat. Nemusíte se bát hackerů, ztráty souborů smazáním, ale ani jakéhokoliv poškození dat, jak z venku, tak zevnitř serveru.

Vysoká rychlost je klíčové nejen pro herní servery

Ať už budete provozovat na dedikovaném serveru cokoliv, můžete čerpat skvělou rychlost. Weby nebo aplikace se budou načítat bleskovou rychlostí. Doba načtení nepřesáhne dobu 3 vteřin, což neodradí vaše potenciální zákazníky nebo hráče her. Na web se budou všichni účastníci rádi vracet, což podpoří i Váš business.

Co můžete na dedikovaných serverech v Polsku využívat?

U polských dedikovaných serverů se setkáte s celkem třemi balíčky. Servery v Polsku využívají, CPU Intel Xeon E3-1230v2, Xeon E3-1240v5 a E5-2630v3. U všech paušálů najdete stejnou kapacitu harddisku, a to HDD 500 GB/2 TB. Balíčky se pohybují v cenových relacích 65, 79 a 99 dolarů. Z hlediska RAM si můžete vybrat servery ve variantě RAM 32 GB nebo RAM 32 GB ddr4.

Závěr

Pokud jste do této chvíle stále hledali spolehlivého poskytovatele dedikovaného serveru v Polsku, už hledat nemusíte. Využijte vysoké spolehlivosti, skvělých cenových nabídek, ale také vynikajícího servisu a podpory od BlueServers.com. Vaše vstupenka na polský trh vede přes tohto poskytovatele.

//gads